خانه » دانلود Macrium Reflect 7.2.4523 – نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد

دانلود Macrium Reflect 7.2.4523 – نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد

 

بازیابی اطلاعات

Macrium Reflect - نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد

Macrium Reflect نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد و بازیابی اطلاعات می باشد. راه حل های پشتیبان گیری و بازیابی فایل مبتنی بر تصویر این برنامه یک گام بزرگ دیگر در سرعت ، سادگی و قدرت برداشته است. تمام تمرکز آن کمک به سازمان ها برای محافظت از داده ها و سیستم های مهم اقتصادی ، بدون سر و صدا و هزینه های بسیار است. این یک نرم افزار مفید است که با موفقیت به شما کمک می کند پس از تجربه خرابی سیستم ، به سرعت اطلاعات را بازگردانید ، دانلود Macrium Reflect به شما اجازه می دهد تا فایل های پشتیبان قبلی را ایجاد کرده و به طور عادی کار خود را ادامه دهید.

Macrium Reflect از تکنیک های اصلی فشرده سازی داده برای ایجاد تصاویر دیسک از پارتیشن های شما روی دیسک شما استفاده می کند. تصویر دیسک با استفاده از الگوریتم های رمزگذاری AES فشرده و رمزگذاری می شود. می توان آن را به عنوان یک درایو در Windows Explorer ایجاد کرد و به راحتی ترمیم کرد. همچنین یک نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی قدرتمند است که از اسناد ، عکس ها ، فیلم ها ، ایمیل ها ، سیستم ها و سایر داده های مهم شما به سرعت و به راحتی محافظت می کند. می توان از آن برای ایجاد یک نسخه پشتیبان کامل استفاده کرد.

 

قابلیت های نرم افزار Macrium Reflect :

– تکنیک های پیشرفته فشرده سازی داده ها و بازیابی اطلاعات

– تصویر دیسک را به یک قالب پرونده VHD تبدیل کنید

– در Windows Explorer یک درایو مجازی ایجاد کنید

– پس از دانلود Macrium Reflect تصاویر را از دیسک های سخت خود را ایجاد کنید

– پشتیبان گیری و بازیابی پرونده و پوشه با نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد

– به طور کامل با ویندوز اکسپلورر ادغام می شود

– تصویربرداری زنده از سیستم های ویندوز (OS)

– و غیره …

– نرم افزار را دانلود کرده و اتصال اینترنت را قطع کنید.
– نرم افزار را با استفاده از فایل patch نصب نمایید.

  • OS: Win XP, Win XP 64 bit, Win Vista, Win Vista 64 bit, Win 7, Win 7 64 bit, Win 8, Win 8 64 bit, Win 2003, Win 2008, Win 2008 64 bit, Win 2008 R2, Win Server 2012, Win 10, Win 10 64 bit