خانه » دانلود Node.js 13.2.0 Win/Mac/Linux – محیط برنامه نویسی جاوا اسکریپت

دانلود Node.js 13.2.0 Win/Mac/Linux – محیط برنامه نویسی جاوا اسکریپت

زبان برنامه نویسی node.js برای ویندوز ، مک و لینوکس

دانلود Node.js - زبان برنامه نویسی نود جی اس

Node.js (نود جی اس ) یک پلتفرم برنامه نویسی بر پایه جاوا اسکریپت می باشد که برای کاربران ویندوز، مک و لینوکس منتشر شده است که به صورت متن باز یا همان Open-Source می باشد و امکان اجرای کدها را در فضای خارج از مرورگر وب فراهم می‌‌کند . Node.js یک پلتفرم سبک و کارا برای پیاده سازی برنامه های Real-time و مبتنی بر داده است که می توانند به راحتی در سرورهای نامتمرکز اجرا شوند .

نود. جی‌اس، بر پایه زبان جاوا اسکریپت مرورگر کروم ساخته شده و هدف از پیاده‌سازی آن، افزایش سرعت درخواست و پاسخ‌دهی برنامه‌ها در شبکه و همچنین بهینه‌سازی توان عملیاتی و مقیاس‌پذیری در برنامه‌های کاربردی با عملیات ورود/خروج بالا می‌باشد. هدف این پلتفرم این است که سرعت اجرای برنامه تحت و یا شبکه رو بالا ببرد و فشار زیاد ناشی از بازدیدهای بالا رو از سرور کم کند. شما به راحتی می توانید از تکنولوژی ajax در این پلتفرم استفاده کنید و حتی پیشرفته تر از قابلیت های ajax آزادی عمل دارید.

جهت دانلود Node.js برای پلتفرم های ویندوز،‌ مک و لینوکس می توانید نسخه مورد نظر را از لیست انتخاب نمایید. همچنین در صورتی که علاقه مند به یادگیری Node.js هستید، می توانید دوره آموزشی پیشرفته نود جی اس و دوره آموزش Node.js با 12 پروژه عملی را از سایت دانلود نمایید.

 

قابلیت های Node.js : 

– سریع و سبک بودن آن

– پشتیبانی از سیستم عامل مختلف از جمله ویندوز ، مکینتاش و لینوکس

– پلتفرم سبک و کارا برای پیاده سازی برنامه های Real-time

– و …

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمائید .

  • OS: Windows Server 2008 and higher | Mac OSX 10.7 and higher | Linux