خانه » دانلود Beyond Compare 4.3.3 Win/Mac | نرم افزار مقایسه فایل ها و فولدر ها

دانلود Beyond Compare 4.3.3 Win/Mac | نرم افزار مقایسه فایل ها و فولدر ها

 

نرم افزار مقایسه سریع و دقیق فایل ها و فولدرها

نرم افزار مقایسه فایل ها

Beyond Compare نرم افزار مقایسه فایل ها و فولدر ها به صورت دقیق برای دستگاه های ویندوز و مک می باشد . توسط این برنامه قدرتمند این برنامه شما می توانید به ترکیب تغییرات، همزمانی فایل ها، تولید گزارشات برای ضبط بپردازید. همچنین این برنامه به شما امکان مقاسه کامل درایوها و فولدرها با سرعت بالا و کنترل سایز و زمان های اصلاح شده و مقایسه بایت به بایت هر فایل را می دهد. حتی می توانید هر فایلی از قبیل فایل زیپ یا فایل های FTP را بصورت کامل با یکدیگر مقایسه کنید .
از این برنامه برای مدیریت کدهای منبع (source code) و همگام نگاه‌داشتن پوشه‌ها استفاده می‌شود. Beyond Compare می‌تواند یک عکس فوری از ساختار فهرست‌ها ایجاد کند، و آن را با یک عکس دیگر مقایسه کند. این برنامه به شما کمک می‌کند تا با بیش‌ترین جزئیات به دنبال تفاوت‌ها بگردید و با دقت تمام آن‌ها را تطبیق دهید. هم‌چنین می‌تواند اعمال زیادی روی فایل‌ها و متون انجام دهد .
قابلیت مقایسه کل حجم یک درایو و پوشه ها با نهایت سرعت، بررسی اندازه و زمان های اصلاح شده از دیگر امکانات Beyond Compare می باشند. همچنین شما می توانید تمامی فایل ها را به صورت بایت به بایت بررسی و مقایسه کنید . محتوای متنی مربوط به اسناد Microsoft Word و فایل های PSD نیز بدون ویرایش مقایسه خواهند شد. فایل های اطلاعات، فایل های قابل اجرا، داده های دوتایی و تصاویر نمایش داده شده همگی برای این است که شما بتوانید تمامی تغییرات را به صورت واضح مشاهده کنید.

 

قابلیت های نرم افزار Beyond Compare :

– مقایسه انواع فایل ها و پوشه های متخلف با سرعت بسیار زیاد و دقیق

– قابلیت مقایسه پوشه‌ها، آرشیوهای فشرده و سایت‌های FTP

– قابلیت مقایسه فایل های مالتی مدیا مانند MP3 و ویدیو های mp4 و …

– قابلیت مقاسه اطلاعات ورژن

– نرم افزار مقایسه فایل ها و فولدر ها مختلف

– امکان مقایسه فایل های داده ای

– و …

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمائید .

– فایل موجود در پوشه Keygen را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و اجرا کنید ، بر روی دکمه Patch کلیک کرده و در پنجره باز شده به مسیر نصب نرم افزار رفته و فایل را BCompare.exe انتخاب کنید .

– سپس بر روی دکمه Generate کلیک کرده و سریال ساخته شده را در نرم افزار وارد نمائید .

  • OS: Mac OS X 10.6.6