خانه » دانلود Metasequoia 4.7.4 Win/Mac | نرم افزار مدل ‌سازی سه بعدی برای ویندوز و مک

دانلود Metasequoia 4.7.4 Win/Mac | نرم افزار مدل ‌سازی سه بعدی برای ویندوز و مک

نرم افزار مدل‌سازی سه بعدی

نرم افزار مدل ‌سازی سه بعدی

Metasequoia نرم افزار مدل ‌سازی سه بعدی برای ویندوز و مک می باشد . Metasequoia نرم افزار سه بعدی ساز قدرتمندی است که می توانید از آن برای طراحی شخصیت های سه بعدی انسانی و غیر انسانی مختلف استفاده کنید.
نیاز به گفتن می باشد که این نرم افزار توانایی کار بر روی فرمت های مختلفی چون STL, PLY, FBX, COLLADA(DAE) را دارد. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری آسان و دوست داشتنی است که در عین حال مجموعه ای قوی از ویژگی ها و قابلیت ها را نیز برای شما فراهم می کند. این نرم افزار به ویژه به لطف سهولت استفاده، می تواند جایگزین مناسبی برای نرم افزارهای موجود در نوع خود باشد .
Metasequoia دارای ابزاری مخصوص، در زمینه ایجاد مدل‌های ۳ بعدی به خصوص کاراکترهای انسان و یا حیوان است. این نرم افزار مدل ‌سازی سه بعدی مناسب افراد حرفه ای با دانش‌های تخصصی مرتبط با خلق آثار و آبجکت‌های سه بعدی است که تقریباً مجموعه ای از کامل ترین ابزارهای مورد نیاز آنان را در قالب یک محیط زیبا فراهم آورده است .
شما می‌توانید برای اعمال طراحی خود، مجموعه ای از آبجکت‌های از پیش آماده شده را به محیط نرم افزار وارد کرده و با استفاده از آنان، طرح‌هایی زیبا و ایده‌هایی خلاقانه را به واقعیت تبدیل کنید. قابلیت رندرینگ Texture ‌ها و همچنین قابلیت‌های شخصی سازی‌های فراوان و امکان رفع عیوب نمایش پیش نمایش‌ها با تنظیمات Direct3D و OpenGL و… از مهم ترین قابلیت‌های این نرم افزار به شمار می‌آیند .

 

 

قابلیت های نرم افزار Metasequoia

– امکان خروجی گرفتن از نرم افزار و نیز وارد کردن فایل در فرمت های STL, PLY, FBX, COLLADA(DAE)

– خلق طرح های سه بعدی با استفاده از ابزار های قوی

– دارای تکنولوژی Ray Tracing

– دارای توابع مدلسازی قدرتمند

–  نمایش منحصر به فرد از مدل ایجاد شده

– پشتیبانی از Direct3D و OpenGL

– و …

 

 

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمائید .

– با استفاده از فایل Keygen نرم افزا را رجیستر کنید .

  • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 | macOS 10.12 or later, 64-bit