خانه » دانلود DivX Pro 10.8.8 Win/Mac | نرم افزار پخش فیلم برای ویندوز و مک

دانلود DivX Pro 10.8.8 Win/Mac | نرم افزار پخش فیلم برای ویندوز و مک

نرم افزار اجرای فایل هایی ویدیویی با فرمت Divx برای مک

نرم افزار پخش فیلم

DivX Pro یک نرم افزار پخش فیلم برای ویندوز و مک می باشد . نرم افزار DivX Plus علاوه بر پخش ویدئوها به شما اجازه می دهد تا ویدئوهای HD را ایجاد و ویدئوهای MKV (فرمت جدید ویدئوهای HD : DivX Plus) با فرمت های صوتی AAC با کیفیت فوق العاده پخش کنید. این نرم افزار برای شما بهترین عملکرد پخش ویدئو و مدیریت رسانه ها در کامپیوتر خواهد بود.
با استفاده از این نرم افزار می توانید فرمت های DivX®, AVI, MKV, MOV و MP4 را با نهایت کیفیت اجرا کنید. DivX یک فرمت برای فایل های ویدئویی است که دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد. بیش از 100 میلیون دستگاه از فایل های ویدئویی DivX پشتیبانی می کنند و این دستگاه ها هم اکنون توسط شرکت های مختلفی ساخته می شوند .
نسخه جدید DivX Player دارای قابلیت های مختلفی می باشد که از آن ها میتواند به بخش Download manager  جهت مدیریت دانلود فایل های مورد نظر از اینترنت، بخش Media manager جهت سازماندهی فایل های DivX , و بخش Burn to disc جهت رایت مستقیم فیلم ها بروی CD اشاره کرد.
DivX Converter یا مبدل این شرکت قدرتمند نیز  قادر است در طی فرآیندی سه مرحله ای فیلم های مورد نظر شما را به فورمت فشرده و با کیفیت Divx تبدیل نماید و آن را در قالب یک فیلم کامل DVD بروی یک CD ذخیره کند .

 

 

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار DivX Pro :

– نرم افزار پخش فیلم با فرمت divx

– پخش فورمت های مختلف تصویر نظیر MOV ، AVI ، MPG ، MPEG ، MPEG-4 و …

– توانایی رایت انواع لوح های فشرده به صورت های مختلف

–  قابلیت تبدیل فایل های MPG, VOB, TS و SVCD به یکدیگر

– فشرده سازی فیلم ها بدون افت کیفیت

– قابلیت تبدیل سایر فرمت های ویدیویی به فرمت divx

– تبدیل ویدئوها به DivX یا MKV در یک مرحله

– و …

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمائید .

– فایل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و اجرا کنید .

  • OS: Windows XP SP3 (32-bit) with DirectX 9 or better, Windows Vista SP1 (32-bit, 64-bit), Windows 7 (32-bit, 64-bit), Windows 8 (32-bit, 64-bit), Windows 10 (32-bit, 64-bit) | OS X 10.7.5 or later , 64-bit