خانه » AVS Video Editor 9.2.2.350 – نرم افزار ویرایش ویدیو ویندوز

AVS Video Editor 9.2.2.350 – نرم افزار ویرایش ویدیو ویندوز

نرم افزار ویرایش فیلم AVS

نرم افزار AVS Video Editor - ویرایش ویدیو در ویندوز

AVS Video Editor یک نرم افزار با امکانات و ابزار کامل جهت ویرایش فیلم ها به فرمت های مختلف می باشد که برای کاربران ویندوز منتشر شده است . این نرم افزار این امکان را به شما می دهد ویدیو ضبط کنید و یا روی فیلم ها جلوه ها و افکت های مختلف اعمال کنید و آنها رو روی DVD رایت کنید . همچنین میتوانید فرمت های ویدیو را عوض کنید و فیلم ها را جهت اجرا در دستگاه های مختلف مانند PSP ، آیپاد ، گوشی های هوشنمد با سیستم عامل های مختلف و سایر دستگاه های صوتی و تصویر قابل حمل بهینه کنید.

نرم افزار AVS Video Editor از بسیاری از فرمت های مختلف صوتی و تصویری نظیر AVI، VOB، MP4، DVD، WMV، 3GP، MOV، MKV و کدک های X264 , X265 و … پشتیبانی می کند . علاوه بر امکانات یاد شده ، توسط این نرم افزر میتوانید بر روی ویدیو ها تغییرات و اصلاحات مختلف مانند چرخش ، برش و ترکیب با دیگر عکس ها و ویدیوها انجام دهید و یا زیر نویس مورد نظر را روی فیلم قرار دهید.

از دیگر مزایای نرم افزار AVS Video Edtior می توان به سرعت بالای این نرم افزار هنگام ویرایش ویدیو در ویندوز AVI HD، WMV HD، TOD، AVCHD، MOD، MTS/m2ts بدون نیاز داشتن به حافظه SSD ، اشاره کرد . این نرم افزار در اجرای فیلم های بلوری نیز بسیار توانمند می باشد . به طوری که میتوانید صداهای دیگری به این فیلم ها اضافه کنید و آنها را با فرمت های مختلف بر روی دیسک رایت کنید و یا برعکس . در صورت داشتن وبکم نیز میتوانید ویدیوهای خود را ضبط کنید و با فرمت دلخواه روی DVD رایت نمائید .

 

– فایل را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمائید
– سپس نرم افزار را نصب کنید و محتویات پوشه کرک را در محل نصب کپی نمائید
– فایل Patch را اجرا کرده و از لیست نرم افزار ها Video Editor را انتخاب کنید و کرک نمائید.
* آنتی ویروس خود را هنگام دانلود غیر فعال نمائید .

  • OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
  • Processor: AMD / Intel Core 2 Duo compatible at 3 GHz or higher
  • Memory: 2 GB RAM
  • DirectX: Microsoft DirectX 9.0c or later