خانه » Adobe XD CC 30.2.12 Win/Mac – طراحی رابط کاربری سایت و اپ موبایل

Adobe XD CC 30.2.12 Win/Mac – طراحی رابط کاربری سایت و اپ موبایل

نرم افزار Adobe Experience Design برای ویندوز – طراحی UI/UX موبایل و وب سایت

دانلود adobe xd برای ویندوز - طراحی UI/UX (طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری)

نرم افزار Adobe XD CC یا Adobe Experience Design یک برنامه قدرتمند جهت دانلود برای طراحان UI/UX (طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری) می باشد که شما را قادر می سازد تا رابط کاربری وب سایت ، اپلیکیشن موبایل را به صورت حرفه ای طراحی نمایید. Adobe XD قوی ترین و اولین نرم افزار Adobe برای محیط و پلتفرم جدید ویندوز و توسعه اپ آیفون، اندروید، وب سایت ها و … می باشد. این نرم افزار دارای ابزارهای کاربردی برای رفع اکثریت نیاز های طراحان، توسعه دهندگان وب، توسعه دهندگان برنامه ها، برنامه نویسان و همچنین بسیاری از کاربران دیگر می باشد.

ساخت رابط های کاربری پیچیده بدون نوشتن حتی یک خط کد است. تمامی ابزارها تنها با عمل درگ و دراپ (کشیدن و رها) کردن به محیط کاربری اضافه می شوند و در نهایت کدهای حاصل در اختیار برنامه نویس پروژه قرار خواهند گرفت. به این ترتیب نرم افزار Adobe xd می تواند مورد توجه بسیاری از برنامه نویسان و طراحان در همه سطوح تخصص قرار گیرد. شما به راحتی می توانید Prototype – پروتوتایپ های جذاب و تعاملی را در این نرم افزار طراحی کنید.

ادوبی ایکس دی، امکانات زیادی برای طراحان UX برای توسعه برنامه های کاربردی و وب سایت ها ارائه می دهد. همچنین وجود Presets (پیش تنظیم) و سایر ویژگی های موجود در زمینه راهنما باعث می شود که طراحی برای شما بسیار آسان و سریع باشد. شما همچنین می توانید نتیجه را در یک پنجره جداگانه آزمایش کنید. این گزینه به شما اجازه می دهد قبل از اشتراک گذاری یا ذخیره آنها ، پیش نمایشی از طرح خود را مشاهده نمایید.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار ادوبی ایکس دی : 

– ساخت پروتوتایپ (نمونه اولیه)  تعاملی

با یک کلیک حالت طراحی اصلی را به حالت پروتوتایپ تغییر دهید و صفحه ها را با استفاده از جریان ها و افکت های مختلف به دیگر صفحات متصل کنید. با ایجاد قابلیت کلیک رو عناصر موجود در صفحه طراحی شده نظیر دکمه ها ، فیلد ها و… آنها را به صفحه مرتبط وصل کرده و یک طراحی تعاملی را با سلیقه خود ایجاد کنید.

– انتشار و اشتراک گذاری پروتوتایپ برای بازخورد

ساخت لینک های اشتراک برای دریافت بازخورد در طرح هایتان . همچنین می توانید آنها را در Behance یا یک صفحه وب Embed کنید. بازدید کنندگان می توانند به طور مستقیم در رابطه با پروتوتایپ و بخش های خاص از طراحی شما نظر دهند. هنگامی که آنها نظرات خود را اعلام می کنند ، به شما اطلاع داده می شود، و می توانند مرورگرهای خود را به سادگی رفرش کنند تا تغییرات شما را ببینند.

– پشتیبانی کراس پلت فرم

ادوبی XD از ویندوز 10 و مک، اندروید و iOS پشتیبانی می کند.

 

توجه : قبل از دانلود adobe xd برای ویندوز حتما دقت نمایید که سیستم عامل شما حتما بایستی ویندوز 10 بوده و آپدیت آن حداقل v1607 build 10.0.14393 باشد. در غیر اینصورت ویندوز خود را قبل از نصب آپدیت نمایید. نرم افزار کامل تست شده و بدون مشکل نصب می شود.

 

 

– این نرم افزار به صورت رایگان ( از نسخه 8 به بعد ) عرضه شده و نیاز به کرک نمی باشد . کافی است فایل را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید ، سپس نرم افزار را نصب نمایید .

  • OS: Windows 10 (64-bit) – V.1607 (build 10.0.14393) or later / OS X 10.10 or later
  • Processor: 2 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: For Intel GPU, drivers newer than version 8.15.10.2702. To find this information, launch “dxdiag” from the Run menu and select the “Display” tab.
  • Display: 1280 x 800
  • Storage: 2 GB available space