خانه » دانلود Telegram X 0.21.9.1172 – تلگرام ایکس برای اندروید (رسمی)

دانلود Telegram X 0.21.9.1172 – تلگرام ایکس برای اندروید (رسمی)

 

دانلود تلگرام پیشرفته ( تلگرام ایکس )‌ برای اندروید

دانلود تلگرام ایکس - Telegram X

تلگرام ایکس (Telegram X) یک نسخه رسمی و پیشرفته از مسنجر تلگرام می باشد که توسط Telegram LLC جهت دانلود برای اندروید و IOS منتشر شده است. تلگرام ایکس که قبل ها با اسم Challegram شناخته می شد ، در نسخه جدیدش به صورت رسمی به Telegram X تغییر پیدا کرده و حالا به عنوان یک نسخه رسمی از تلگرام مسنجر شناخته می شود.از ویژگی ها و تغییرات چشمگیری که می توان از آن ها نام برد ; سرعت بسیار تلگرام ایکس نسبت به نسخه معمولی تلگرام می باشد . هم چنین محیط و رابطه کاربری تلگرام X نیز دستخوش تغییراتی زیاد و زیبایی شده است . برای مثال نحوه نمایش پیام ها در چت های خصوصی و کانال تغییر یافته است .
کادر نمایش پیام ها (Bubble) نیز در این نسخه از بین رفته است (که می توان به صورت دستی فعال کرد) و علاوه بر این نوار Mute/Unmute نیز جهت عدم اشغال فضا حذف شده است و پیام ها به شکل بزگتر و خواناتر به نمایش در می آیند . جهت دانلود تلگرام ایکس (Telegram X) از لیست دانلود می توانید اقدام نمایید. همچین میتوانید اقدام به دانلود تلگرام اندروید (نسخه استاندارد) یا تلگرام برای ویندوز نمایید.

 

قابلیت های Telegram X تلگرام ایکس :

– امکان انتخاب حالت یکدست یا حبابی برای پیام ها و همچنین تم های رنگی
– دارای قابلیت فعال شدن حالت شب به صورت خودکار
– دارای هسته و یک طراحی کاملا جدید بر خلاف دیگر کلاینت های تلگرام
– دارای گزینه های صرفه جویی در ذخیره سازی اطلاعات با توانایی توقف تمام دانلودها در زمان سوئیچ از WiFi به اینترنت دیتا یا رومینگ موبایل
– استفاده از کلید های رمزگذاری موقت برای هر اتصال به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی بر خلاف اکثر کلاینت های دیگر

با توجه به سیستم عامل و پردازنده موبایل خود ، نسخه مورد نظر را دانلود و نصب نمایید.

– راهنمای انتخاب نسخه اندروید – ARM ، ARM64 یا x86 ؟