خانه » دانلود Samsung Smart Switch 4.2.19091.5 Win/Mac – نرم افزار انتقال اطلاعات موبایل

دانلود Samsung Smart Switch 4.2.19091.5 Win/Mac – نرم افزار انتقال اطلاعات موبایل

نرم افزار انتقال اطلاعات بین موبایل و کامپیوتر

دانلود Samsung Smart Switch - نرم افزار انتقال اطلاعات موبایل

نرم افزار Samsung Smart Switch یک برنامه اختصاصی شرکت سامسونگ جهت انتفال اطلاعات موبایل می باشد که جهت دانلود برای ویندوز ،‌ مک و گوشی های اندرویدی منتشر شده است . توسط این نرم افزار می توانید تمامی اطلاعات و نرم افزار های نصب شده داخل داخل گوشی قدیمی سامسونگ ( یا غیر سامسونگ ) خود را به گوشی جدید یا هر دستگاه اندرویدی دیگری انتقال دهید.

نرم افزار Samsung Smart Switch می تواند تمامی مخاطب ها ،‌عکس ها و ویدیو ها ،‌ موزیک ها ، پیام ها و یادداشت ها و … را با سرعت بسیار زیاد انتقال دهد.همچنین شما می توانید با بک آپ گیری از اطلاعات موجود در گوشی آیفون خود در iCloud ،‌ آنها را توسط Smart Switch به گوشی اندرویدی انتقال دهید؛ این اطلاعات می تواند شامل مخاطب ها ،‌عکس ها و ویدیو ها ،‌ موزیک ها ، پیام ها و یادداشت ها ، حتی تنظمیات WiFi ،‌ زنگ هشدار (Alarm) ، صفحات بوک مارک شده در مرورگر ها ،‌ تاریخچه مکالمات و … که همگی توسط Smart Switch برای انتقال از ICloud ،‌ پشتیبانی می شود.

علاوه بر این توسط این نرم افزار می توانید از اطلاعات موجود در گوشی خود نسخه پشتیبان (Backup) تهیه کرده و آنرا در PC ذخیره کنید و بعدا همان اطلاعات را در گوشی دیگری بارگذاری کنید. شما همچنین می توانید از این برنامه جهت انتقال اطلاعات بین موبایل و کامپیوتر نیز استفاده کنید. هم اکنون می توانید اقدام به دانلود Samsung Smart Switch از پرند دی ال نمایید.

– فایل را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید سپس آنرا نصب نمایید.

  • OS: Windows XP (Service Pack 2) or later / Mac OS X 10.6 or later
  • Processor: Intel® Core2 Duo, 2.0GHz or higher
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 1280 x 800 Res. Display