خانه » دانلود MAGIX SpectraLayers Pro 5.0.134 – نرم افزار ویرایش فایل های صوتی

دانلود MAGIX SpectraLayers Pro 5.0.134 – نرم افزار ویرایش فایل های صوتی

 

نرم افزار حرفه ای ویرایشگر فایل های صوتی

MAGIX SpectraLayers Pro یک نرم افزار کاربردی ویرایشی برای ویندوز می باشد که جهت ویرایش صوت می باشد که دارای قابلیت های بسیاری برای ویرایش ، میکس و شکل دادن به صدا به کار می رود  . با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های صوتی خود را به صورت یک شکل های محتلفی ویرایش و مشاهده کنید. Unmix کردن فایل های صوتی درون لایه های مولفه گسسته با استفاده از ابزارهای متنوع ویرایش صوتی از دیگر امکانات نرم افزار است. همچنین این نرم افزار ار فرمت ها ورودی و خروجی مختلفی پشتیبانی می کند .

قابلیت های کلیدی نرم افزار MAGIX SpectraLayers Pro :
– ابزارهای هوشمند ویرایشی: 3 ابزار قابل ویرایش در SpectraLayers Pro وجود دارد که شامل هارمونی، فرکانس و مساحت می باشند. شما می توانید با توجه به نیازتان، هر کدام که دوست دارید را انتخاب کنید.
– کپی / ارسال لایه به لایه: SpectraLayers Pro عملکردهای کپی و ارسال صوت را به شکل جدیدی انجام می دهد.
– مشاهده، ویرایش و ابزارهای طراحی: SpectraLayers Pro فایل صوتی شما را به یک دنیای 3 بعدی تبدیل کرده که می توانید بوسیله ابزارهای مختلف و قابل تنظیم نرم افزار، روی آنها وارد شده و تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.
– استخراج صدا در 3 قدم: شما برای استخراج لایه صوتی توسط SpectraLayers Pro تنها به 3 مرحله ساده نیاز دارید.
– افکت های VST: افکت های VST می توانند روی لایه های منفرد اعمال شوند. SpectraLayers Pro همچنین می تواند از تمامی لایه ها عبور کند و حتی می تواند انتخاب هایی از بین لایه ها انجام دهد.
– کاهش نویز: با استفاده از این بخش می توانید تمامی نویزها را از روی فایل صوتی حذف کنید.
– ضبط صدا: SpectraLayers Pro همچنین می تواند صدا را ضبط کرده و به صورت مستقیم در تعداد لایه های جدیدی که نیاز دارید قرار دهد. جایگزینی لایه های جدید مربوطه به صدای ضبط شده در لایه های انتخاب شده از دیگر قابلیت های نرم افزار است.
– فایل های ورودی پشتیبانی شده :
– فایل های صوتی: AAC, AIFF, Apple Core Audio Format (.caf), Apple Lossless (.alac), FLAC, MP3, RAW/PCM, Real Media (.rm), Sun (.au, .snd) Ogg Vorbis, Wave, WMA
– فایل های ویدئویی: AVI, MXF, MP1, MP2, MP4, MKV, Quicktime, .vob, .wmv
– فایل های خروجی:
– AAC 256kbps, AIFF 24-bit PCM, Apple Core Audio Format (.caf), Apple Lossless (.alac), FLAC, MP3 320kbps, Wave 24-bit, Wave 32-bit, RAW/PCM 32-bit, Ogg Vorbis 320kbps, WMA

– فایل را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید .
– نرم افزار را نصب کنید ،‌ سپس فایل های موجود در پوشه کرک را  در محل نصب نرم افزار کپی کنید .

  • (OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 (64bit
  • (Processor: Dual-core processor (Quad-core processor recommended
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: OpenGL 3.0 compatible graphics card, min. resolution 1280 x 768
  • Storage: 2 GB available space