خانه » Adobe Acrobat Pro DC 2020.006.20042 Win/Mac – نرم افزار مشاهده فایل PDF

Adobe Acrobat Pro DC 2020.006.20042 Win/Mac – نرم افزار مشاهده فایل PDF

دانلود نرم افزار ادوبی آکروبات نمایش فایل پی دی اف

دانلود Adobe Acrobat Pro DC

نرم افزار Adobe Acrobat Pro DC (ادوبی آکروبات) که نسخه های سابق این نرم افزار با عنوان Adobe Acrobat XI Pro بود حالا توسط ادوبی بازنویسی شده و نسخه جدید آن جزو بهترینها برای باز کردن و مشاهده فایل های PDF به حساب می آید.

این نرم افزار همچنین نسخه مخصوص برای موبایل ها دارد، بنابراین شما می توانید فایل های پی دی اف را بر روی هر دستگاه اجرا کنید، به اشتراک بگذارید. و با خدمات Cloud Document، شما می توانید فایل های PDF را از هر کجا ایجاد، خروجی، ویرایش و پیگیری کنید و به فایل های اخیر در تمام دستگاه های خود متصل شوید.

این نرم افزار تنها ابزار مشاهده فایلهای PDF  می باشد که می توانید تمامی انواع اسناد PDF را باز و اجرا نموده و با آنها تعامل داشته باشد. با استفاده از Adobe Acrobat Reader می توانید فایل های پی دی اف خود را مشاهده نموده، متن یا کلمه مورد نظر درآن را جستجو نموده، و بصورت دیجیتالی برروی آنها علامت گذاری نموده ، آنها را ارزیابی و تصدیق نموده و با گزینه ها و قابلیتهای مختلف سند خود را چاپ نمایید.

این برنامه به شما اجازه می دهد تا نظرات و بازخورد را با استفاده از یک قاب جداگانه در سمت راست پنجره بنویسید. در حقیقت، این یکی از نکات قوی این ابزار است: رابط کاملا تمیز است، اما همچنان قادر به ارائه ابزارهای زیادی برای بزرگنمایی، انتخاب متن، چاپ، اضافه کردن بوک مارک ها و بسیاری دیگر است.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Adobe Acrobat Pro DC :

– پشتیبانی کامل از فایلهای PDF

– پشتیبانی از تکنولوژی فلش

– CAD و قابلیت های جغرافیایی

– امکان ویرایش اسناد PDF

– نوشتن، ذخیره سازی و به اشتراک گذاری اسناد و به اشتراک گداری صفحه نمایش خود توسط سرویس های Acrobat.com– تجربه محتوا بصورت غنی تر و محیط تعاملی عالی تر با پشتیبانی بومی از فناوری Adobe Flash

– رابط کاربری چند زبانه

– و …

 

– نرم افزار را دانلود کرده و فایل نصب آن را اجرا کنید.

– پس از نصب به داخل پوشه Activation رفته و با استفاده یکی از فایل های موجود ، نرم افزار را فعال سازی کنید.

 

  • OS: Windows Server 2008 R2 (64 bit), 2012 (64 bit), 2012 R2 (64 bit)†, or 2016 (64 bit); Windows 7 SP1 (32 bit and 64 bit), Windows 8, 8.1 (32 bit and 64 bit)†, or Windows 10 (32 bit and 64 bit) / Mac OS X version 10.9, 10.10
  • Memory:1GB of RAM
  • (Graphics: Video hardware acceleration (optional
  • Storage: 4.5GB of available hard-disk space