خانه » Adobe Indesign CC 2020 Build 15.0.2.323 Win/Mac – نرم افزار طراحی و صفحه آرایی ادوبی

Adobe Indesign CC 2020 Build 15.0.2.323 Win/Mac – نرم افزار طراحی و صفحه آرایی ادوبی

نرم افزار ادوبی ایندیزاین سی سی برای ویندوز و مک

Adobe Indesign CC 2019 - نرم افزار طراحی و صفحه آرایی ادوبی

Adobe Indesign CC یک نرم افزار طراحی و صفحه آرایی ادوبی و مناسب برای چاپ انواع صفحات می باشد که برای ویندوز و مک منتشر شده است .  از نرم افزار Adobe InDesign اغلب در آماده سازی مجلات و کتاب ها و سر رسیدها و برشورهای تبلیغاتی و  …  استفاده می شود .نرم افزار ادوبی ایندیزاین سی سی برای ویندوز و مک یک برنامه ی پیشرو در طراحی صفحه نمایش و برنامه نویسی است که به شما اجازه میدهد اسناد زیبا برای چاپ و رسانه های دیجیتال ایجاد کنید. InDesign CC دارای همه چیزهایی است که نیاز دارید تا پوستر، کتاب، مجلات دیجیتال، کتابها، PDF های تعاملی و غیره را ایجاد کنید. طرح بندی ایستا فقط با InDesign مقدور است، چه در چاپ یا رسانه های دیجیتال کار کنید، InDesign می تواند به شما کمک کند طرح هایی را که از صفحه پیمایش می کنند ایجاد کنید.

طراحی همه چیز از لوازم التحریر، آگهی ها و پوسترها ، بروشور، گزارش سالانه، مجلات و کتاب ها با نرم افزار طراحی و صفحه آرایی ادوبی امکانپذیر است. با طرح بندی حرفه ای و ابزارهای نوشتاری مختلف، می توانید صفحات چند ستون ایجاد کنید که دارای تایپوگرافی شیک و گرافیکی غنی، تصاویر و جداول است و می توانید اسناد خود را برای چاپ تنها با چند کلیک آماده کنید.نرم افزار Adobe Indesign CC باعث می شود که عناصر طراحی خود را مدیریت کنید و به سرعت به تجربیات فراگیر در هر قالب از EPUB و PDF به HTML دست یابید.آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود Adobe Indesign CC کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Adobe Indesign CC :  

– ابزار بسیار مفید جهت طراحی و صفحه آرایی حرفه ای
– افزایش قدرت کارایی نرم افزار از طریق محیط سازگار با با سایر محصولات Adobe
– پشتیبانی از خروجی‌های سه بعدی فتوشاپ
– دارا بودن افکت‌های فتوشاپ به صورت درونی
– قابلیت استفاده از فایل‌های PDF
– امکان به اشتراک گذاری طراحی‌ها
–  امکان ساخت کدهای QR
– صفحه‌بندی حرفه‌ای انواع مجله، کتاب سررسید و… با ابعاد مختلف
– وجود انواع افکت‌ها جهت اعمال روی تصاویر
– ترکیب چند صفحه با سایزهای مختلف در یک سند

نکته (نسخه 2020): نسخه 2020 به صورت پیشفرض فعال سازی شده و نیاز به فعال سازی مجدد ندارد. تنها کافیست نصب کرده و استفاده نمایید.

  • OS: Microsoft Windows 7 with Service Pack 1 or Windows 10 ( Not supported on Windows 10 versions 1507, 1511, and 1607 ) / OS X 10.11 or later
  • Processor: Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® 64 processor
  • (Memory: 4 GB of RAM (16 GB recommended
  • Graphics: At least 32-bit video card
  • Storage: 3.6 GB of available hard-disk space for installation