خانه » Bitdefender Mobile Security 3.3.032.612 – آنتی ویروس Bitdefender اندروید نسخه پرمیوم

Bitdefender Mobile Security 3.3.032.612 – آنتی ویروس Bitdefender اندروید نسخه پرمیوم

آنتی ویروس bitdefender برای اندروید نسخه پرمیوم

آنتی ویروس Bitdefender اندروید

آنتی ویرویس Bitdefender Mobile Security یکی از قوی ترین آنتی ویروس های برای گوشی های موبایل اندروید می باشد که امنیت دستگاه و وبگردی را برای شما فراهم میکند. همچنین این نرم افزار با بهری گیری از تکنولوژی ابری (in-the-cloud scanning technology ) تمامی تهدید های موجود برای باتری را از بین می برد و سلامت باتری گوشیتان را به صورت کامل تامین میکند.

نسخه پرمیوم این آنتی ویروس با استفاده از سرویس آنلاین ابری تمامی خطرات موجود را تشخیص داده و امنیت دستگاه شما را تامین میکند. به همین دلیل هر نرم افزاری که عمر باتری شما را بخواهد تهدید کند، این نرم افزار اجازه نصب را نمیدهد و قبل از نصب نیز به شما هشدار میدهد.

علاوه بر این با هر بار نصب نرم افزار جدید،‌ آنرا به طور کامل اسکن میکند و در صورت ویروسی بودن اپلیکیشن از نصب آن جلوگیری میکند.از دیگر قابلیت های کاربردی آنتی ویروس Bitdefender اندروید اسکن شبکه وای فای می باشد که در صورت امن نبود از متصل شدن شما به شبکه وای فای جلوگیری میکند که البته غیر فعال کردن این قابلیت به صورت دستی وجود دارد. این آنتی ویروس را می توان به عنوان یک آنتی ویروس اندروید‌ خوب و مناسب به حساب آورد که هم اکنون می توانید از سایت پرند دی ال دانلود نمایید.

 

ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender Mobile Security :

– امکان قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده

– قابلیت شناسایی ویروس Malware و پاکسازی به صورت کامل

– اسکن نرم افزار قبل از نصب و پاکسازی آن در صورت آلوده بودن به ویروس

– فعال شدن آنتی ویروس هنگام وبگردی

– و …

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمایید .