خانه » MOBILedit! Forensic + PRO 10.1.0.25985 – استخراج اطلاعات موبایل برای موارد قانونی

MOBILedit! Forensic + PRO 10.1.0.25985 – استخراج اطلاعات موبایل برای موارد قانونی

 

کنترل و مدیریت موبایل

نرم افزار MOBILedit! Forensic - استخراج اطلاعات موبایل

MOBILedit! Forensic  نرم افزار استخراج اطلاعات موبایل برای موارد قانونی است که  معتبر ترین ابزار تحقیق تلفن در جهان است. این نرم افزار کنترل و مدیریت موبایل ابزار اصلی تحقیق در مورد دستگاه تلفن همراه در بیش از 70 کشور است. به این صورت که به راحتی تلفن و MOBILedit را وصل میکنید و Forensic کلیه محتویات را استخراج می کند و گزارش قانونی را برای ارائه دادگاه آماده می کند. این گزارشات بی نظیر و غیرقابل پیش بینی در صدها سالن دادگاه هر روز استفاده می شود.

تلفن های همراه حاوی برخی از مهم ترین شواهد در تحقیقات جنایی هستند که در اکثر موارد میتوان از طریق یک نرم افزار استخراج اطلاعات موبایل برای موارد قانونی از این شواهد استفاده کرد . سازمان های اجرای قانون در سراسر جهان به هر گونه مزیت ممکن برای کمک به حل جنایات نیاز دارند. در بسیاری از موارد، تلفن های همراه حاوی شواهد مهم جرم شناخته شده است که محققان قانونی برای حل یک پرونده به آن نیاز دارند.

از طریق نرم افزار MOBILedit! Forensic میتوان گزارش جزئیات هر بخش از اطلاعات در تلفن همراه مانند تاریخ تماس، لیست مخاطبین، پیام ها، عکس ها، ضبط صدا، ویدئو، فایل ها، تقویم، وظایف، یادداشت ها و غیره را دریافت کرد.فقط با یک کلیک ساده MOBILedit! Forensic  کلیه اطلاعات ممکن را از تلفن همراه جمع آوری می کند و یک گزارش گسترده روی کامپیوتر ذخیره یا چاپ می کند.

این نرم افزار کنترل و مدیریت موبایل قادر به پشتیبانی از تقریبا تمام گوشی های تلفن همراه است.نرم افزار MOBILedit! 10.1.0.25985 نیز ورژن ساده تر آن میباشد که برای استفاده های شخصی مناسب تر است و از طریق آن میتوانید اطلاعات گوشی خود را بر روی کامپیوتر داشته باشید و آن را مدیریت کنید.آخرین نسخه از هر دو ورژن این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود MOBILedit! Forensic و ورژن ساده تر آن کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

 

قابلیت های نرم افزار MOBILedit! Forensic :

– تلفن را از طریق بلوتوث، IrDA یا اتصال کابل تحلیل کنید.

– تجزیه و تحلیل دفترچه تلفن، آخرین شماره های گرفته شده، تماس های از دست رفته، تماس های دریافتی، پیام های SMS، پیام های چند رسانه ای، عکس ها، فایل ها، جزئیات تلفن، تقویم، یادداشت ها و موارد دیگر.

– تجزیه و تحلیل مستقیم سیم کارت از طریق سیم کارت خوان.

– خواندن پیام های پاک شده از سیم کارت توسط نرم افزار MOBILedit! Forensic .

– ارایه گزارشات تولید شده در هر زبان.

– تهیه پشتیبان و گزارش زمانی که لازم باشد.

– حالت تحقیق و بررسی موبایل به صورت دستی.

– سازگار با Word یا هر ویرایشگر RTF دیگر.

 

نرم افزار را دانلود کرده و از طریق فایل موجود در پوشه patch فعال سازی نمایید.

  • OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 and newer
  • Processor: Equal to Pentium 300 MHz or above
  • Memory: 256 MB or above
  • Storage: 100 MB or above