خانه » دانلود TeamViewer 13.1.3629 All Editions + Portable – کنترل از راه دور

دانلود TeamViewer 13.1.3629 All Editions + Portable – کنترل از راه دور

نرم افزار TeamViewer

دانلود TeamViewer

TeamViewer یکی از محبوبترین نرم افزار های مدیریت و کنترل از راه دور سیستم کامپیوتری می باشد.به وسیله نرم افزار  TeamViewer شما میتوانید از سیستم خود به یک سیستم دیگر متصل شده و موارد از قبیل آموزش روی سیستم شخص مورد نظر یا تعمیر سیستم وی را انجام دهید.برای این کار تنها کافیست به یک اینترنت متصل شده و هر دو سیستم نرم افزار TeamViewer  را روی سیستم خود داشته باشید. با دریافت یک آیدی و رمز عبور از شخص مورد نظر میتوانید به سیستم وی متصل شوید.

هر کاربری که بخواهد از طریق TeamViewer  به سیستم شما متصل شود باید از شما آیدی و رمز عبور مختص سیستم شما را داشته باشد. بنابرین بدون اجازه شما هیچ شخصی نمیتواند به وسیله این نرم افزار به سیستم شما متصل شود. همچنین زمانی که اجازه اتصال یک کاربر را به سیستم خود می دهید میتوانید به راحتی تمامی مواردی که انجام می دهد را مشاهده کنید و حتی برخی موارد از قبیل ماوس و.. را برای وی غیر فعال کرده و یا کنترل کنید. بنابرین از لحاظ امنیت استفاده از این نرم افزار شما با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.

سازنده این نرم افزار شرکت آلمانی TeamViewer GmbH میباشد . این شرکت قبلا تمامی نسخه ها را به صورت پولی ارائه میکرد. اما در نسخه های جدید برای مصارف شخصی یک نسخه رایگان را قرار داده هست که میتوانید ان را دانلود کرده و استفاده نمایید. شما بعد از اتصال به سیستم کاربر حتی می توانید فایل های سیستم خود را بین هم رد و بدل کنید.

 

ویژگی های نرم افزار TeamViewer :

– قابلیت اتصال به سیستم هر شخصی و کنترل و تعمیر سیستم

– اتصال سریع و آسان

– رابط کاربری زیبا و ساده

– استفاده بسیار کم از پهنای باند

– قابلیت اتصال حتی در صورت تفاوت بین دو سیستم عامل

– نمایش دسکتاپ خود به دیگران و برعکس

– قابل استفاده برای موارد آموزشی

– امکان استفاده از میکروفن و صحبت کردن با کاربر

 

– نرم افزار را از حالت فشرده خارج نمایید.

– نصب را انجام دهید و نرم افزار را به صورت کامل ببندید.

– فایل موجود در پوشه Patch را به محل نصب ببرید و بعد از اجرا با توجه به نسخه خود کرک نمایید.

 

  • OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1
  • OS: Mac