خانه » Advanced Codecs for Windows 7/8.1/10 v13.4.0 – کدک های صوتی و تصویری ویندوز

Advanced Codecs for Windows 7/8.1/10 v13.4.0 – کدک های صوتی و تصویری ویندوز

نرم افزار کدک های ویندوز

Advanced Codecs for Windows - نرم افزار کدک های ویندوز

Advanced Codecs for Windows  نرم افزار کدک های پیشرفته صوتی و تصویری ویندوز میباشد که شامل مجموعه ای از کدک های طراحی شده برای پخش فایل های صوتی و تصویری بر اساس سیستم عامل ویندوز 7، ویندوز 8 و ویندوز 10 است. این بسته نرم افزاری کاملا خودکار است که برای نصب کدک ها و رمزگشایی های اصلی طراحی شده است. در وهله اول توصیه می شود به عنوان ضمیمه بر سیستم عامل ویندوز 7، 8 و 10 اضافه شود. برخلاف مجموعه های استاندارد دیگر، که ضعف اصلی آنها در دسترس بودن کدک های بی فایده (استفاده نشده) است، Advanced Codecs for Windows به طور خودکار کدک های نصب شده را در هنگام نصب حذف میکند؛ و برای اطمینان از سازگاری بهتر جایگزین می کند. پس از نصب، شما می توانید کلیپ های ویدئویی، موسیقی و فیلم ها را بر روی هر دستگاه سازگاری پخش کنید.

بسیاری از مردم از رایانه خود برای پخش موسیقی یا تماشای فیلم استفاده می کنند، اما گاهی اوقات این فایل ها در فرمت هایی هستند که توسط ویندوز پشتیبانی نمی شوند، بنابراین کدک های ویندوز مورد نیاز هستند. به عنوان مثال، کاربران می توانند به نرم افزار کدک های ویندوز تکیه کنند تا بتوانند طیف گسترده ای از فایل های چند رسانه ای را بدون نیاز به برنامه های اضافی باز کنند. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار Advanced Codecs for Windows :

– حالت نصب Custom برای کاربرانی که با کدک آشنایی دارند و میتوانند کدک هایی که به آن نیاز دارند را شناسایی و نصب نمایند و کاربران مبتدی میتوانند از حالت Complete استفاده کنند.

– حالت Complete به طور خودکار سایر بسته های کدک که قبلا بر روی کامپیوتر میزبان نصب شده اند را حذف می کند تا از هرگونه درگیری جلوگیری شود.

– این برنامه مسائل مربوط به سازگاری قالب را حل می کند.

– پیکربندی کدک های پیشرفته صوتی و تصویری ویندوز برای تجربه چند رسانه ای پیشرفته.

 

نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمایید.

  • OS: Windows 7 / 8.1 / 10