خانه » دانلود TechSmith Snagit 2020.0.1 Build 4658 Win/Mac – نرم افزار ضبط صفحه نمایش

دانلود TechSmith Snagit 2020.0.1 Build 4658 Win/Mac – نرم افزار ضبط صفحه نمایش

تغییر و ویرایش اسکرین شات

TechSmith Snagit نرم افزار ضبط صفحه نمایش میباشد که از طریق آن میتوانید به تغییر و ویرایش اسکرین شات سیو شده بپردازید. این برنامه برنده جایزه نرم افزار ضبط صفحه نمایش است. با استفاده از نرم افزار TechSmith Snagit، شما می توانید هر چیزی را روی صفحه خود انتخاب و ضبط کنید، سپس به راحتی متن، فلش و یا جلوه های اضافی را اضافه کنید و ضبط را به یک فایل ذخیره کنید یا آن را بلافاصله با ایمیل یا IM به اشتراک بگذارید. مقاله، تصویر یا صفحه وب را مستقیما از روی صفحه خود ضبط و به اشتراک بگذارید. یا، هر قسمت از هر برنامه ای که بر روی کامپیوتر شما اجرا می شود را ضبط و به اشتراک بگذارید. به طور خودکار در یکی از 23 فرمت فایل ذخیره کنید، یا به چاپگر، به ایمیل خود یا به کلیپ بورد ارسال کنید.

از ویرایشگرهای داخلی این نرم افزار ضبط صفحه نمایش برای تغییر دادن، حاشیه نویسی و بهبود تصاویر خود و مرورگر کاتالوگ برای سازماندهی فایل های خود استفاده کنید. با ویژگی های جدید قدرتمندی که به شما اجازه می دهد مواردی که از قیل جاگذاری شده اند را ویرایش کنید، پیوندهای جاسازی شده را ضبط کنید و ارتباطات را به تصاویر خود اضافه کنید. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار TechSmith Snagit :

– وقت خود را صرف برش برداشت های خود نکنید. با استفاده از برنامه تغییر و ویرایش اسکرین شات فقط با یک کلیک دقیقا همان کاری را که نیاز دارید انجام دهید.

– میتوانید یک قسمت از صفحه نمایش، متن از یک پنجره، محتویات یک صفحه بلند، و تمام تصاویر موجود در یک صفحه وب را ضبط کنید.

– ویرایش و به اشتراک گذاری سریع و آسان.

– و غیره…

 

– نرم افزار را دانلود کنید .
– اتصال اینترنت خود را قطع نمایید.
– نرم افزار را نصب نمایید.
– نرم افزار را راه اندازی کرده و بر روی گزینه ی Unlock SnagIt کلیک کنید.
– از کلید لایسنس از پیش تولید شده و یا فایل keygen برای رجیستر استفاده نمایید.

  • OS: Windows 7/ 8/ 8.1/ 10 or Server 2012/ 2016 (64-bit only – all editions)
  • Processor: 2.4 GHz or faster processor
  • Memory: 1 GB RAM
  • Storage: 400 MB disk space