خانه » دانلود Balabolka 2.15.0.711 – نرم افزار تبدیل متن به گفتار

دانلود Balabolka 2.15.0.711 – نرم افزار تبدیل متن به گفتار

 

تبدیل متن به صدا

Balabolka - نرم افزار تبدیل متن به گفتار

Balabolka یک نرم افزار تبدیل متن به گفتار است که برای تبدیل متن به صدا میتوان از آن استفاده کرد. هنگام خستگی کار با کامپیوتر و خواندن متن های تخصصی و یا هنگامیکه فرزندتان از شما میخواهد برایش داستانی بخوانید و فرصت این کار ندارید این نرم افزار میتواند متن انتخاب شده را با صدای انسان بخواند و به کمکتان می اید. بهتر است از آخرین نسخه قابل حمل استفاده کنید تا از هر گونه مشکلی در برنامه جلوگیری شود. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود نرم افزار Balabolka کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و از ویژگی های ان استفاده کنید.

 

قابلیت های نرم افزار Balabolka :

– تبدیل متن به صدا و ذخیره ی فایل در فرمت  WAV، MP3، MP4، OGG یا WMA

– این برنامه می تواند محتوای کلیپ بورد و متن را از فایل های AZW، CHM، DjVu، DOC، EPUB، FB2، HTML، LIT، MOBI، ODT، PRC، PDF و RTF بخواند

– این برنامه با استفاده از نسخه های مختلف مایکروسافت Speech API (SAPI)؛ این اجازه را می دهد تا پارامترهای صوتی را تغییر دهید

– کاربر می تواند یک لیست جایگزین خاص برای بهبود کیفیت بیان صوتی استفاده کند. این ویژگی وقتی که شما می خواهید علامت گذاری کلمات را تغییر دهید مفید است. قوانین اصلاح تلفظ از نحو عبارات منظم استفاده میکند.

– این نرم افزار تبدیل متن به گفتار می تواند متن هماهنگ شده را در فایل های LRC خارجی یا در برچسب های MP3 داخل فایل های صوتی ذخیره کند.

– هنگامی که یک فایل صوتی در کامپیوتر یا در پخش کننده های صوتی دیجیتال پخش می شود، متن همزمان نمایش داده می شود (مانند اشعار برای آهنگ ها).

– استخراج متن برای فایلهای DjVu

– و ویژگیهای دیگری که با دانلود نرم افزار Balabolka میتوانید از آنها بهره مند شوید.

نرم افزار را دانلود کرده و نصب کنید.

  • OS: Windows XP/ Vista/ Windows 7/ Windows 8/ Windows 10