خانه » دانلود GstarCAD Professional 2019 SP2 – نرم افزار طراحی معماری

دانلود GstarCAD Professional 2019 SP2 – نرم افزار طراحی معماری

 

نقشه کشی و طراحی مهندسی دو بعدی و سه بعدی

GstarCAD Professional - نرم افزار طراحی معماری

GstarCAD Professional یک نرم افزار طراحی معماری است که برای نقشه کشی و طراحی مهندسی دو بعدی و سه بعدی میتوان با دانلود GstarCAD Professional از آن استفاده کرد. نسخه بهینه شده GstarCAD 2019 با ویژگی های جدید و بهبود یافته ای همراه است تا کارهای مختلف را به طور کارآمد کوتاه تر کند.

در این نسخه کاربران می توانند فضاهای کاری را به صورت دلخواه ایجاد کنند ، تغییر دهند و ذخیره کنند ، نقشه فعلی را امتحان کنند ، انعطاف پذیری برای طرح بندی یک فایل ، بررسی مقیاس واقعی نماهای ایجاد شده در فضای طرح ، تعریف مجدد بلوک های درج شده از مرکز طراحی و پیشرفت های بیشتر در نسخه جدید این برنامه دسترس است. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود GstarCAD Professional کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار GstarCAD Professional :

– پیش نویس 2D و رابط کلاسیک را می توان در یک چشمک تغییر داد. رابط پیش نویس 2D توسط یک روبان با زبانه ها و پانل های آن پشتیبانی می شود. ظاهر رابط باعث می شود محیط طراحی شما راحت تر شود زیرا از گزینه هایی برای استفاده از تم های مختلف و همچنین نمایش یا مخفی کردن نوار منو ، نوار ابزار ، زبانه فایل ها و نوار وضعیت پشتیبانی می کند.

– نقشه کشی و طراحی مهندسی دو بعدی و سه بعدی

– ورودی پویای نرم افزار GstarCAD Professional یک رابط فرمان در نزدیکی مکان نما را فراهم می کند تا به شما در حفظ تمرکز در قسمت پیش نویس کمک کند.

– پالت های Properties نرم افزار طراحی معماری ،خصوصیات شیء یا مجموعه اشیاء انتخاب شده را نشان می دهد. شما می توانید مقدار جدیدی را برای تغییر هرگونه ویژگی تغییر دهید. پالت ابزار یک روش کارآمد برای سازماندهی و قرار دادن بلوک ها ارائه می دهد.

– با استفاده از صفحه کلید می توانید یک دستور وارد کنید. همچنین می توانید با فشار دادن Enter یا Spacebar بدون وارد کردن دستور جدید ، دستور قبلی را تکرار کنید.

  • OS: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10 (x86-x64)
  • Processor: 1GHZ or faster, 32-bit(x86) or 64-bit(x64) processor
  • Memory: 32-bit 3GB recommended or higher) /64-bit 4GB recommended or higher)
  • Storage: 1GB free hard disk available or higher(3GB recommended or higher)