خانه » دانلود Yamicsoft Windows 10 Manager 3.2.5 – نرم افزار مدیریت و بهینه سازی ویندوز

دانلود Yamicsoft Windows 10 Manager 3.2.5 – نرم افزار مدیریت و بهینه سازی ویندوز

پاکسازی و حل مشکلات ویندوز

نرم افزار مدیریت و بهینه سازی ویندوز

Yamicsoft Windows 10 Manager یک نرم افزار مدیریت و بهینه سازی ویندوز است که برای پاکسازی و حل مشکلات ویندوز 10 مورد استفاده قرار میگیرد. این برنامه یک ابزار سیستم است که به شما در بهینه سازی ، ترمیم و تمیز کردن ویندوز 10 کمک می کند. دانلود Windows 10 Manager باعث افزایش سرعت سیستم ، رفع خطای سیستم ، بهبود امنیت سیستم و برآورده شدن تمام انتظارات شما می شود.

ویندوز 10 جدیدترین سیستم عامل برای کاربران خانگی و افراد حرفه ای است. ویندوز 10  به دنیای شما وضوح می بخشد ، بنابراین می توانید با خیال راحت تر کارهای روزمره را انجام دهید و فوراً آنچه را که می خواهید در کامپیوتر شخصی خود پیدا کنید. نرم افزار Windows 10 Manager یک برنامه ی قدرتمند برای بهینه سازی، پاکسازی و حل مشکلات ویندوز 10 شماست ، بیش از 30 ابزار مختلف را در یک دستگاه قرار داده و به سیستم شما کمک میکند سریعتر و با ثبات تر عمل کند. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود Windows 10 Manager کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار Yamicsoft Windows 10 Manager :

– به شما در یافتن کلید نصب ویندوز ، محصولات Office کمک می کند. نمایش تمام اطلاعات دقیق در مورد فرآیندهای در حال اجرا روی سیستم. Cleaner با یک کلیک ، سیستم شما را به طور خودکار پاک می کند. مرکز تعمیر به شما کمک می کند تا مشکلات مختلف سیستم را برطرف کنید.

– توسط نرم افزار مدیریت و بهینه سازی ویندوز خدمات سیستم و برنامه کار را تنظیم و بهینه سازی کنید ، برخی از سرویس ها و وظایف غیر ضروری سیستم را برای بهبود عملکرد خاموش کنید.

– این برنامه پاکسازی و حل مشکلات ویندوز می تواند برنامه ها را از سیستم شما به طور کامل بدون پرونده های باقیمانده و ورودی های رجیستری حذف کند. برای افزایش فضای هارد دیسک ، پرونده های ناخواسته را پیدا و حذف کنید.

– و ویژگی های دیگر که با دانلود Windows 10 Manager میتوانید از آنها استفاده کنید.

نرم افزار را دانلود کرده و از طریق فایل keygen نصب نمایید.

  • OS: Windows 10 only (32-bit or 64-bit – all editions)
  • Processor: 1 GHz processor
  • Memory: 512 MB RAM
  • Storage: 50 MB disk space