خانه » دانلود ON1 Resize 2019.7 v13.7.0.8098 Win/Mac – نرم افزار تغییر سایز عکس

دانلود ON1 Resize 2019.7 v13.7.0.8098 Win/Mac – نرم افزار تغییر سایز عکس

 

ویرایش و ری سایز تصاویر

ON1 Resize یک نرم افزار تغییر سایز عکس میباشد. ویرایش و ری سایز تصاویر با بالاترین کیفیت بزرگنمایی – با فناوری اصیل Fractals برای تغییر اندازه عکس برای چاپ ، از ویژگی های این برنامه است. به سرعت می توانید عکس ها را بدون از بین بردن وضوح و جزئیات تغییر دهید. نرم افزار ON1 Resize همچنین شامل یکی از سریعترین راه ها برای مشاهده ، جمع آوری و ویرایش عکس هاست. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون برای ویندوز و مک در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود ON1 Resize کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار ON1 Resize :

– ویرایش و ری سایز تصاویر و بزرگنمایی عکس با بالاترین کیفیت با فناوری اصلی Fractals® – الگوریتم های داخلی و مبتنی بر فراکتال ثبت شده – که به سرعت تصاویر خود را بدون از دست دادن وضوح و جزئیات بزرگ کنید.

– در نرم افزار ON1 Resize الگوریتم ها بر پایه ی فراکتال ثبت شده ، که به سرعت تصاویر را بدون از بین بردن وضوح و جزئیات تغییر می دهد. عکسها را تا 1000٪ بزرگنمایی کنید!

– ویژگی بسته بندی گالری ، حاشیه های گسترده ای برای ایجاد فریم عکس در اختیار شماست.

– صدها ایستگاه از پیش تنظیم شده برای اندازه چاپ مورد نظر.

– تغییر اندازه شامل ماژول مرور کامل از ON1 Photo RAW 2019 است. یک مرورگر سریع که به هر پوشه از عکس اشاره کنید می توانید پیش نمایش ، مرتب سازی ، برچسب زدن و تغییر داده های فوق سریع را نشان دهید.

– ویژگی Export در این نرم افزار تغییر سایز عکس به پردازش یک عکس واحد ، تعداد انگشت شمار یا صدها عکس را آسان می کند. نه تنها می توانید اندازه را کنترل کنید بلکه نوع پرونده ، نامگذاری ، مکان و غیره را میتوانید ویرایش کنید.

– موتور پردازش جدید RAW

– با دانلود ON1 Resize می توانید از سمت راست برنامه ،عکس را چاپ کنید. اندازه چاپ ، و حاشیه ها و پروفایل های چاپگر را برای چاپ نهایی کنترل کنید.

– و غیره …

نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمایید ، سپس فایل موجود در فایل کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کنید .

  • OS: Windows Windows 7, Windows 8 or Windows 10 | OS X 10.11 or later
  • Processor: Intel Core 2 Duo, Xeon or better processor(s)
  • Memory: 4GB RAM (8 GB RAM when used as a Photoshop plug-in)
  • Storage: 1.5 GB for installation