خانه » Tenorshare ReiBoot Pro 7.3.11.3 – نرم افزار بازیابی اطلاعات iOS

Tenorshare ReiBoot Pro 7.3.11.3 – نرم افزار بازیابی اطلاعات iOS

 

ریکاوری اطلاعات

Tenorshare ReiBoot Pro - نرم افزار بازیابی اطلاعات

Tenorshare ReiBoot Pro یک نرم افزار بازیابی اطلاعات iOS است که برای ریکاوری اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد. Tenorshare ReiBoot یک ابزار بسیار مفید است که می توانید با دانلود Tenorshare ReiBoot دستگاه iOS را در حالت ریکاوری قرار دهید و همچنین با یک کلیک آن را از این حالت خارج کنید. معمولاً ، چنین عملیاتی شامل یک رویه ی خسته کننده است که نیاز به قطع و وصل کردن آن به رایانه و نگه داشتن دکمه Home دستگاه دارد، که در طی آن شما نیاز به کار با iTunes نیز دارید. ناگفته نماند که در صورت بروز مشکلات بوت ، گاه سناریو پیچیده تر هم می شود.

ReiBoot با وضوح فوق العاده برای همه این مشکلات ، امکان القاء حالت ریکاوری و همچنین خروج از آن به روش بی دردسر ، در یک عمل و با یک کلیک را دارد.
این که دکمه صفحه اصلی دستگاه شما خراب است ، یا با صفحه سیاه DFU یا حتی بدتر از آن روبرو شده اید ،و یا گوشی وارد یک حلقه راه اندازی مجدد بی پایان شده است ، در همه ی این شرایط این نرم افزار بازیابی اطلاعات می تواند به شما کمک کند. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود Tenorshare ReiBoot کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار Tenorshare ReiBoot :

– سازگار با اکثر دستگاه های مدرن iOS ، از جمله آیفون ، آی پاد و آی پد است. در موارد کمتری از iTunes استفاده می کند ، که روشی سنتی برای انجام چنین عملیاتی است.

– نرم افزار بازیابی اطلاعات iOS مدل دستگاه شما را تشخیص میدهد و آن را درون GUI اصلی لیست می کند.

– اگر دستگاه شما در حال حاضر در حالت Recovery است ، بر همین اساس این امر را شناسایی می کند ، به شما امکان می دهد با فشار دادن دکمه اختصاصی دستگاه را از آن حالت خارج کنید.

– به طور کلی ، کار با نرم افزار Tenorshare ReiBoot بسیار آسان و دلپذیر است. این یک فرآیند بدون دردسر است – تنها کاری که باید برای روشن یا خاموش کردن حالت بازیابی انجام دهید این است که یکی از دو دکمه را فشار دهید.

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب کنید.
– با استفاده از فایل Keygen اقدام به فعال سازی نرم افزار کنید.

 

  • OS: Win XP, Win XP 64 bit, Win Vista, Win Vista 64 bit, Win 7, Win 7 64 bit, Win 8, Win 8 64 bit, Win 10, Win 10 64 bit