خانه » دانلود CyberLink Power2Go Platinum 13.0.0718.0 – نرم افزار رایت دیسک

دانلود CyberLink Power2Go Platinum 13.0.0718.0 – نرم افزار رایت دیسک

مدیریت لوح فشرده

CyberLink Power2Go Platinum - نرم افزار رایت دیسک

CyberLink Power2Go Platinum یک نرم افزار رایت دیسک است که برای مدیریت لوح فشرده میتوان از آن استفاده کرد.  این برنامه یک راه حل ساده برای رایت دیسک ، تبدیل رسانه ها و تهیه نسخه پشتیبان است. با پشتیبانی بی نظیر از طیف گسترده ای از قالب های دیسک و موبایل ، می توانید فایل ها را در نرم افزار بیندازید تا فوراً داده یا فیلم را رایت کنید. ایجاد دیسک های قابل توجه DVD و Blu-ray همچنین با ویژگی های نوشتن مقاله و ابزارهای ویرایش جامع از ویژگی های بارز این برنامه است. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود CyberLink Power2Go Platinum کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار CyberLink Power2Go Platinum :

– رمزگذاری پیشرفته و مدیریت لوح فشرده با درجه 256 بیتی Power2Go به شما امکان می دهد از داده های دیسک یا درایو USB برای امنیت بیشتر ز طریق نرم افزار CyberLink Power2Go Platinum محافظت کرده و از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

– نرم افزار رایت دیسک با استفاده آسان از ابزار درگ اند دراپ Desktop که به شما امکان می دهد داده ها یا فیلم ها را به CD ، DVD و Blu-ray به سرعت رایت کنید.

– به سرعت دیسک های قابل توجه DVD و Blu-ray را با ویژگی های جدید نویسندگی پیشرفته ، ابزار ویرایش منو ، و قالب های منوی رایگان و موسیقی پس زمینه رایگان ایجاد کنید.

– Smart Detect هوشمند تنظیمات خروجی بهینه را برای انتقال پرونده های رسانه به دستگاه تلفن همراه انتخاب می کند.

– از داده های سیستم ویندوز خود در یک دیسک یا یک درایو USB پشتیبان تهیه کرده و از آنها محافظت کنید.

– به مجموعه ای از الگوهای منوی پریمیوم دسترسی پیدا کنید که شامل تم های مختلف مناسب برای فیلم های خانگی ، فیلم سفر ، جشن های جشن ، مونتاژهای عاشقانه و موارد دیگر می شود.

– و غیره …

– نرم افزار را دانلود کرده و قبل از نصب pre-fixed setup را بر روی سیستم نصب نمایید.

  • OS: Windows 10, 8.1/8, 7
  • Processor: Intel Celeron 2.0 GHz or AMD Sempron 1.3 GHZ
  • Memory: 2 GB memory required (4GB or above recommended)
  • Graphics: 128 MB VGA VRAM
  • Storage: 10GB space for DVD burning, 25GB for Blu-ray Disc burning