خانه » NoxPlayer 6.6.0.8 Win/Mac – نرم افزار شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر

NoxPlayer 6.6.0.8 Win/Mac – نرم افزار شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر

شبیه سازی سیستم عامل موبایل

NoxPlayer - نرم افزار شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر

NoxPlayer یک نرم افزار شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر است که برای شبیه سازی سیستم عامل موبایل بر روی کامپیوتر خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک این برنامه ، کاربران می توانند از یک تجربه کامل اندرویدی در رایانه های شخصی خود لذت ببرند. رابط شبیه ساز از هر نظر شبیه به دستگاه های واقعی Android مشابه است و کاربران حتی می توانند به سیستم را به روش ورودی لمسی تغییر دهند تا کاملاً از تجربه اندرویدی استفاده کنند. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود NoxPlayer کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار NoxPlayer :

– Nox App Player با یک حالت چند نفره ارائه می شود ، که به کاربران امکان می دهد چندین نمونه همزمان از شبیه ساز را در همان صفحه رایانه اجرا کنند. بنابراین ، آنها می توانند هر نمونه برنامه Nox App Player را در حال اجرا داشته باشند.

– برنامه ی شبیه سازی سیستم عامل موبایل ، با پشتیبانی از اتصال گیم پد ها و کنترل کننده ها طراحی شده است و همچنین پشتیبانی کامل از صفحه کلید رایانه را ارائه می دهد ، که می تواند هنگام بازی ARPG (Action Role Play Games) مفید باشد.

– نرم افزار شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر این امکان را به کاربران می دهد تا مکانی را برای دستگاه مجازی خود انتخاب کنند و همچنین دسترسی به همه تنظیمات و گزینه های پیکربندی را که یک دستگاه Android واقعی ارائه می دهد ، فراهم می کند.

– در کل ، نرم افزار NoxPlayer یک شبیه ساز قدرتمند آندروید است که به کاربران امکان می دهد برنامه های Android و بازی ها را مستقیماً بر روی رایانه های خود اجرا کنند. این یک ابزار سرگرمی جذاب است ، اما همچنین می تواند یک ابزار توسعه عالی باشد ، زیرا به برنامه نویسان اجازه می دهد تا برنامه های جدید خود را در یک محیط کاملاً برجسته آزمایش کنند.

نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمایید.

  • OS: Win XP, Win Vista, Win Vista 64 bit, Win 7, Win 7 64 bit, Win 8, Win 8 64 bit, Win 10, Win 10 64 bit