خانه » دانلود Systweak Duplicate Files Fixer 1.2.0.8378 – نرم افزار حذف فایل تکراری

دانلود Systweak Duplicate Files Fixer 1.2.0.8378 – نرم افزار حذف فایل تکراری

شناسایی و پاکسازی فایل های کپی

Systweak Duplicate Files Fixer - نرم افزار حذف فایل تکراری

Systweak Duplicate Files Fixer یک نرم افزار حذف فایل تکراری است و برای شناسایی و پاکسازی فایل های کپی مورد استفاده قرار می گیرد. از طریق این برنامه میتوانید با حذف نسخه های تکراری فضای دیسک را در چند ثانیه بازیابی کنید. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود Duplicate Files Fixer کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

قابلیت های نرم افزار Duplicate Files Fixer :

– این نرم افزار حذف فایل تکراری باعث می شود سیستم شما منظم تر شود و در نتیجه عملکرد بهتری داشته باشد.

– نرم افزار Duplicate Files Fixer تمام قالب های فایل یکسان را با دقت مشخص می کند. یافتن متون ، عکس ها ، فایل های صوتی و تصویری یکسان با این نرم افزار بسیار کاربر پسند آسان است.

– لازم نیست در مورد بازیابی فایل های حذف شده نگران باشید. Duplicate Files Fixer به شما امکان می دهد قبل از شناسایی و پاکسازی فایل های کپی ، از کلیه پرونده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

– شما ممکن است بخواهید تمام پوشه های خود را برای کپی اسکن نکنید. این نرم افزار امکان حذف پرونده هایی را که نمی خواهید اسکن کنید ، به شما می دهد. این باعث می شود اسکن شما سریعتر نیز انجام شود.

– همه پرونده ها و پوشه هایی که می خواهید اسکن شوند در ویندوز شما ذخیره نمی شوند. بنابراین به راحتی می توانید درایوهای قلم و دیسک های خارجی را وصل کنید و این برنامه آنها را نیز اسکن می کند.

– رفع اشکال پرونده ها بدون توجه به حجم پرونده هایی که در اختیار شما قرار می دهد ، اسکن سریع و در عین حال دقیق را به شما ارائه می دهند.

– می توانید معیارهای اسکن را برای نرم افزار تعیین کنید تا نتیجه اسکن جامع تری حاصل شود. همچنین می توانید به سابقه اسکن خود نگاهی بیندازید و تنظیمات را برای نتایج بهتر تنظیم کنید.

نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمایید.

  • OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, XP