خانه » دانلود PhotoSweeper 3.6.1 MacOSX | نرم افزار پاکسازی عکس های تکراری مک

دانلود PhotoSweeper 3.6.1 MacOSX | نرم افزار پاکسازی عکس های تکراری مک

نرم افزار حذف عکس های تکراری برای مک

PhotoSweeper نرم افزاریست که به شما کمک میکند تا در سریعترین زمان و در عین حال به صورت بسیار موثر تمامی عکس های تکراری موجود در هارد مک خودتان را پیدا کرده و پاک کنید .
ممکن است در طول زمان با دانلود فایل های مختلف و یا کار با نرم افزار های ویرایش عکس مانند فتوشاپ و … عکس های تکراری بسیاری در هارد دیسک شما ذخیره شده و فضای قابل توجهی را اشغال کرده باشد ، در این موقع هست که این نرم افزار به کمک شما می آید و تمامی این فایل ها را با یک کلیک اسکن کرده و پاکسازی میکند .
این نرم افزار با مقایسه پیکسل تصاویر دو فایل امکان بروز هرگونه اشتباه را از بین می برد و می توانید کاملاً به آن اعتماد کنید. این نرم افزار می تواند فایل های عکس، خروجی نرم افزارهای متفاوت ویرایش عکس مانند فتوشاپ و … را برای پیدا کردن فایل های مشابه چک کند. PhotoSweeper یکی از موثر ترین نرم افزار ها در زمنیه پاکسازی عکس های تکراری برای مک می باشد .

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار PhotoSweeper :

 

– جستجوی آسان فایل ها :

– برای جستجوی بین فایل ها تنها کاری که نیاز هست ،‌ drag & drop کردن فایل مورد نظر داخل نرم افزار می باشد که آنها را با سرعت هر چه تمام اسکن کرده و عکسهای تکراری را پاک میکند .

 

– یافتن عکس های تکراری به صورت کاملا هوشمند : 

– این نرم افزار می تواند فایل های عکس، خروجی نرم افزارهای متفاوت ویرایش عکس مانند فتوشاپ و … را برای پیدا کردن فایل های مشابه چک کند.

 

– مقایسه فایل ها به صورت Side to Side :

– تمامی عکس های اسکن شده در یک پوشه را با هم مقایسه کرده در صورت مشابه بودن عکسها ، یکی از آنها را حذف میکند .

 

– سرعت و دقت بسیار زیاد در پیدا کردن عکس های تکراری

 

– و …

 

 

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمایید .

  • OS: OS X 10.9 or later
  • Processor: 64-bit processor