خانه » دانلود PhotoSweeper 3.4.2 MacOSX | نرم افزار پاکسازی عکس های تکراری برای مک

دانلود PhotoSweeper 3.4.2 MacOSX | نرم افزار پاکسازی عکس های تکراری برای مک

  بروز شده

نرم افزار حذف عکس های تکراری مک

پاکسازی عکس های تکراری برای مک

PhotoSweeper نرم افزاریست که به شما کمک میکند تا در سریعترین زمان و در عین حال به صورت بسیار موثر تمامی عکس های تکراری موجود در هارد مک خودتان را پیدا کرده و پاک کنید .
ممکن است در طول زمان با دانلود فایل های مختلف و یا کار با نرم افزار های ویرایش عکس مانند فتوشاپ و … عکس های تکراری بسیاری در هارد دیسک شما ذخیره شده و فضای قابل توجهی را اشغال کرده باشد ، در این موقع هست که این نرم افزار به کمک شما می آید و تمامی این فایل ها را با یک کلیک اسکن کرده و پاکسازی میکند .
این نرم افزار با مقایسه پیکسل تصاویر دو فایل امکان بروز هرگونه اشتباه را از بین می برد و می توانید کاملاً به آن اعتماد کنید. این نرم افزار می تواند فایل های عکس، خروجی نرم افزارهای متفاوت ویرایش عکس مانند فتوشاپ و … را برای پیدا کردن فایل های مشابه چک کند. PhotoSweeper یکی از موثر ترین نرم افزار ها در زمنیه پاکسازی عکس های تکراری برای مک می باشد .

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار PhotoSweeper :

 

– جستجوی آسان فایل ها :

– برای جستجوی بین فایل ها تنها کاری که نیاز هست ،‌ drag & drop کردن فایل مورد نظر داخل نرم افزار می باشد که آنها را با سرعت هر چه تمام اسکن کرده و عکسهای تکراری را پاک میکند .

 

– یافتن عکس های تکراری به صورت کاملا هوشمند : 

– این نرم افزار می تواند فایل های عکس، خروجی نرم افزارهای متفاوت ویرایش عکس مانند فتوشاپ و … را برای پیدا کردن فایل های مشابه چک کند.

 

– مقایسه فایل ها به صورت Side to Side :

– تمامی عکس های اسکن شده در یک پوشه را با هم مقایسه کرده در صورت مشابه بودن عکسها ، یکی از آنها را حذف میکند .

 

– سرعت و دقت بسیار زیاد در پیدا کردن عکس های تکراری

 

– و …

 

 

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمایید .

  • OS: OS X 10.9 or later
  • Processor: 64-bit processor