خانه » ReviverSoft Driver Reviver 5.33.3.2 – نرم افزار بروزرسانی درایورهای ویندوز

ReviverSoft Driver Reviver 5.33.3.2 – نرم افزار بروزرسانی درایورهای ویندوز

اسکن و آپدیت درایور ویندوز

ReviverSoft Driver Reviver - نرم افزار بروزرسانی درایورهای ویندوز

ReviverSoft Driver Reviver نرم افزار بروزرسانی درایورهای ویندوز می باشد. این برنامه ی اسکن و آپدیت درایور ویندوز یک صنعت پیشرو در زمینه ی درایور رایانه های شخصی است که به شما کمک می کند پس از دانلود ReviverSoft Driver Reviver درایور رایانه خود را تنها با چند کلیک آسان به روز کنید. این برنامه از یکی از بزرگ ترین و جامع ترین بانک اطلاعات درایورهای موجود استفاده می کند.

تضمین می کند که همیشه جدیدترین درایورهای رایانه شخصی و سایر دستگاه های سخت افزاری شما را پیدا خواهد کرد. پس از دانلود ReviverSoft Driver Reviver این برنامه رایانه شخصی شما را اسکن می کند تا درایورهای قدیمی و منسوخ را شناسایی کند. می تواند درایورهای قدیمی را با استفاده از درایورهای سازنده اصلی به سرعت و به راحتی بروزرسانی کند تا عملکرد بهینه را به رایانه و سخت افزار آن بازگرداند. این امر موجب عملکرد بهتر می شود و عمر کامپیوتر و دستگاه های آن را به حداکثر می رساند.

 

قابلیت های نرم افزار ReviverSoft Driver Reviver :

– آسان و سریع برای استفاده و شامل ویژگی های ایمنی مانند پشتیبان گیری خودکار ، بازگرداندن ویزارد، محرومیت ها ، برنامه زمانبندی و موارد دیگر برای حفظ رایانه در حالت مناسب.

– نرم افزار بروزرسانی درایورهای ویندوز تضمین می کند که سخت افزار رایانه شخصی شما در سطح بهینه کار می کند.

– خطر بارگیری درایور معیوب یا آلوده را از بین می برد ، تشخیص دقیق را تضمین می کند و به طور مداوم درایورهای صحیح را ارائه می دهد.

– ردیابی هر درایور برای تک تک سخت افزارهای متصل به رایانه شما ، ساعت های زیادی طول می کشد.اسکن و آپدیت دایور ویندوز این کار را طی چند دقیقه با یک فرآیند سریع انجام می دهد.

– با دانلود ReviverSoft Driver Reviver اطمینان حاصل می کنید که همچنان به روزرسانی های حاوی رفع اشکال ، پیشرفت های عملکرد و ویژگی های جدید بالقوه سازنده را دریافت می کنید.

نرم افزار را دانلود کرده و نصب کنید ،‌ فایل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی نمائید .

  • OS: Win XP, Win Vista, Win Vista 64 bit, Win 7, Win 7 64 bit, Win 8, Win 8 64 bit, Win 10, Win 10 64 bit
  • Processor: 300MHz or higher processor
  • Memory: 256 MB of RAM
  • Storage: 22 MB of hard disk space