خانه » دانلود Acronis Rescue Media BootCD 2020 Build 20770 – نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

دانلود Acronis Rescue Media BootCD 2020 Build 20770 – نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

پشتیبان گیری و بازگردانی فایل

Acronis Rescue Media BootCD - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

Acronis Rescue Media BootCD نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی داده هاس شماست. از طریق این برنامه می توانید به پشتیبان گیری و بازگردانی فایل ها به صورت قابل اطمینان با فن آوری ضد بدافزار اثبات شده بپردازید. این برنامه به طور موثری از تمام داده ها ، برنامه ها و سیستم های شما محافظت می کند. با دانلود Acronis Rescue Media BootCD ، هر پرونده ای را از نسخه پشتیبان ابری خود ، هر کجا که هستید ، در هر دستگاهی بازیابی کنید. پشتیبان گیری را از راه دور مدیریت کنید. از همگام سازی فایل امن و اشتراک گذاری لذت ببرید.

نحوه ی دسترسی و استفاده از داده ها به طور مداوم در حال تغییر است ، همانطور که تهدیدات مربوط به آن داده ها نیز در حال پیشرفت هستند . در نتیجه محافظت شما از اطلاعات دستگاه نیز باید تکامل یابد. با وجود 100+ پیشرفت و ویژگی های جدید ، Acronis True Image 2020 به شما کمک خواهد کرد .پیام های منتقل شده به Tray دسک تاپ شما را قادر می سازد وضعیت پشتیبان گیری را رصد کنید تا بتوانید به سرعت به هر مسئله ای پاسخ دهید.

 

قابلیت های نرم افزار Acronis Rescue Media BootCD :

– از طریق محافظت خودکار دوگانه همیشه یک نسخه خارج از سایت برای بازیابی دریافت می کنید.

– مرکز اطلاع رسانی Tray ، پشتیبان گیری و بازگردانی فایل .

– با پشتیبان گیری از انتخاب Wi-Fi به راحتی از اتصالات و شبکه های عمومی که داده ها را در معرض خطر قرار می دهند دوری کنید.

– نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی فایل ،قدرت یکپارچه سازی را با محافظت از داده ها ، امنیت سایبری و ویژگی های مدیریتی را فراهم می کند.

– ابزارهایی مانند تصویربرداری آینه ، پشتیبان گیری در سطح فایل / پوشه ، کلون کردن دیسک فعال .

– پشتیبان گیری از ابر به ابر Office 365 ، برنامه ریزی مبتنی بر رویداد ، پشتیبان گیری بدون توقف و تکرار خودکار محلی با دانلود Acronis Rescue Media BootCD .

نرم افزار را دانلود کرده و نصب کنید.

  • OS: Windows 10 (all editions, including May 2019 Update, except for Windows IoT editions) Windows 8 / 8.1 (except for Windows Embedded editions) Windows 7 SP1 (all editions) Windows Home Server 2011
  • Processor: A CPU that supports SSE instructions