خانه » دانلود Adobe FrameMaker 2019 15.0.4.751 – نرم افزار پردازش متن و توسعه محتوا

دانلود Adobe FrameMaker 2019 15.0.4.751 – نرم افزار پردازش متن و توسعه محتوا

تهیه و انتشار اسناد و محتوای متنی

Adobe FrameMaker - نرم افزار پردازش متن و توسعه محتوا ادوبی فریم میکر

Adobe FrameMaker نرم افزار پردازش متن و توسعه محتوا است. با استفاده از ادوبی فریم میکر متوانید به تهیه و انتشار اسناد و محتوای متنی بپردازید. این برنامه  یک راه حل کامل برای نویسندگی ، غنی سازی ، مدیریت و انتشار اسناد فنی است. با دانلود Adobe FrameMaker به راحتی محتوای فنی دو طرفه را تهیه کنید و در کانال ها ، دستگاه های تلفن همراه و قالبها منتشر کنید. با پشتیبانی از XML / DITA و با استفاده از ادغام با CMS های پیشرو ، می توانید محتوا را مدیریت کنید.

ارائه خدمات به بازارهای جهانی با ترجمه مطالب به زبان های RTL ، عربی و عبری. Adobe FrameMaker 2019 همچنین به شما امکان می دهد به زبان های RTL نوشته و منتشر کنید. معماری 64 بیتی جدید عملکرد را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. حداکثر 65٪ سریعتر از PDF و HTML5.

 

قابلیت های نرم افزار Adobe FrameMaker :

– اسناد تمیز و خیره کننده ای را با پشتیبانی از شفافیت تصویر برای تلفیق متن با تصاویر ، و تصاویر با تصاویر منتشر کنید.

– با پشتیبانی خارج از کادر SharePoint 2016 فوراً به Microsoft SharePoint Online یا SharePoint 2016 CMS متصل شوید.

– پشتیبانی از فرهنگ لغت جدید Duden ، با دانلود Adobe FrameMaker می توانید برای هجی کردن دقیق تر و غلط گیری از Duden ، یک فرهنگ لغت قابل اعتماد آلمانی استفاده کنید.

– تغییر اندازه تصویر با یک کلیک با کلیک راست بر روی تصویر یا قاب ، یک تصویر را روی یک قاب قرار دهید یا برعکس.

– از قالب تصویری WebP مدرن Google استفاده کنید. نرم افزار پردازش متن و توسعه محتوا این امکان را به شما می دهد تا از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید که در مقایسه با JPEG یا PNG سریعتر بارگذاری می شوند.

– تهیه و انتشار اسناد و محتوای متنی با ادوبی فریم میکر ، پشتیبانی از آیکون های رنگی ، تصاویر با کیفیت بالا ، کنترل پیشرفته تصویر و غیره.

– نرم افزار را دانلود کرده و نصب نمائید .

– محتویات پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کنید .

  • OS: Microsoft® Windows® 10, 8.1, or 7
  • Processor: 64- or 32-bit Intel® Pentium® Core i3 or faster processor
  • Memory: 2 GB of RAM (4 GB or more recommended)
  • Storage: 3 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)