خانه » دانلود Atomix VirtualDJ Pro Infinity 8.3.5186 – نرم افزار میکس موزیک

دانلود Atomix VirtualDJ Pro Infinity 8.3.5186 – نرم افزار میکس موزیک

 

طراحی موزیک و دی جی

Atomix VirtualDJ Pro Infinity - نرم افزار میکس موزیک

Atomix VirtualDJ Pro Infinity نرم افزار میکس موزیک می باشد. برنامه ی طراحی موزیک و دی جی برنامه ای است که دی جی ها وقتی می خواهند از رایانه ای برای پخش موسیقی خود استفاده کنند از آن استفاده می کنند. از آنجا که DJ ها نمی توانند از iTunes یا Media Player برای انجام یک میکس اهنگ استفاده کنند. آن ها برای “میکس کردن” آهنگ ها به کنترل های ویژه ای مانند crossfaders ، loop ها ، افکت ها و غیره نیاز دارند که با دانلود Atomix VirtualDJ Pro Infinity این نیاز رفع خواهد شد.

این برنامه توسط دی جی ها برای جایگزینی turntables و دستگاه پخش سی دی استفاده می شود و از موسیقی دیجیتال به جای وینیل و CD استفاده می کند. به همان روشی که پخش کننده های CD که توسط DJ استفاده می شود گزینه های بیشتری نسبت به یک پخش کننده CD معمولی Hi-Fi دارند ، VirtualDJ گزینه های بیشتری نسبت به یک دستگاه پخش رسانه ای ساده مانند iTunes دارد. به شما امکان می دهد آهنگ های خود را “مخلوط کنید” ، با پخش همزمان دو یا چند آهنگ ، سرعت نسبی آنها را طوری تنظیم کنید که سرعت آنها مطابقت داشته باشد.

 

قابلیت های نرم افزار Atomix VirtualDJ Pro Infinity :

– برنامه طراحی موزیک و دی جی می تواند نه تنها آهنگ صوتی بلکه ویدیو یا کارائوکه را پخش کند.

– پس از دانلود Atomix VirtualDJ Pro Infinity یک زبان قدرتمند “VDJScript” دارد که به شما امکان می دهد تا به راحتی هر نوع عملکرد را دقیقا به دلخواه خود تغییر دهید.

– برای پخش زنده در کلوپ ها و استادیوم های بزرگ ، در عروسی ها ، مهمانی های خصوصی یا فقط برای آموزش در خانه استفاده می شود

– از نرم افزار میکس موزیک علاوه بر استفاده مستقیم ، از VirtualDJ می توان برای ضبط میکس ها ، پادکست یا پخش در رادیوهای اینترنتی نیز استفاده کرد.

– و غیره …

 

نرم افزار را دانلود کرده و نصب کنید.

  • OS: Windows 7 8 8.1 10
  • Processor: Intel® Core™ 2 or AMD Athlon™ X2 (or better)
  • Memory: 2048MB (2 GB) RAM
  • Storage: 200MB free on the hard drive