خانه » Dropbox 95.4.441 Win/Mac/Linux | دراپ باکس – نرم افزار اشتراک گذاری اطلاعات

Dropbox 95.4.441 Win/Mac/Linux | دراپ باکس – نرم افزار اشتراک گذاری اطلاعات

نرم افزار دراپ باکس

دانلود دراپ باکس dropbox

Dropbox دراپ باکس یک سرویس میزبانی تحت وب می باشد که به وسیله آن شما میتوانید انواع اطلاعات را روی فضای رایگان که توسط Dropbox به شما اختصاص داده می شود ذخیره کرده و آن ها را به اشتراک بگذارید.این نرم افزار امکان همگام سازی اطلاعات روی چندین سیستم کامپیوتری یا بین چندین کاربر مختلف از طریق اینترنت را فراهم می‌کند. سرویس Dropbox از امنیت بالایی برخوردار است که باعث می شود تا زمانی که شما قصد به اشتراک گذاری یک فایل را نداشته باشید ، دیگران امکان مشاهده آن را نداشته باشند.

شما بعد از عضویت در سایت دراپ باکس ، فضای رایگانی به حجم ۲ گیگابایت در اختیارتان قرار خواهد گرفت که در صورت نیاز می‌توانید فضای بیشتر از آن را خریداری نمایید ؛ ولی در عین حال این امکان نیز وجود دارد تا در ازای معرفی هر کاربر جدید، ۵۰۰ مگابایت فضای رایگان از دراپ باکس را دریافت نمایید. آخرین نسخه این برنامه هم اکنون در سایت پرند دی ال قراره داده شده است که جهت دانلود کافیست از لیست دانلود ها نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Dropbox :  

– پس از نصب ، هر فایلی که در پوشه Dropbox خود قرار دهید ، همزمان در هر رایانه دیگری که Dropbox را روی آن نصب کرده اید سینک میشود ، و همچنین از طریق وب در دسترس خواهد بود. همچنین ، هرگونه تغییر در پرونده های Dropbox ، فوراً با سایر رایانه های شما همگام می شود.

– این برنامه درباره نحوه رسیدگی به پرونده ها بسیار هوشمند است. به عنوان مثال ، اگر تغییری را در یک پرونده عظیم ایجاد کنید ، Dropbox فقط قطعه پرونده تغییر یافته را بروزرسانی می کند.

– دریافت 2 گیگابایت فضای رایگان

– قابلیت ذخیره سازی و به اشتراک گذاری اطلاعات

– قابلیت همگام سازی انواع فایل با هر حجمی

– سرعت و امنیت بالا

– امکان خرید فضای بیشتر

– پشتیبانی از SSL و قابلیت رمزگذاری AES-256

– قابلیت دریافت ۵۰۰ مگابایت فضای رایگان به ازای معرفی هر کاربر

– امکان آپلود مستقیم و آسان فایل ها بر روی سرورهای نرم افزار

 

– نرم افزار را دانلود کرده و عملیات نصب را انجام دهید.

  • OS: on all versions of Windows, from Windows XP SP3 to the last version of Windows 10