خانه » دانلود K-Lite Codec Pack Update 15.2.2 – نرم افزار پلیر و کدک تصویری

دانلود K-Lite Codec Pack Update 15.2.2 – نرم افزار پلیر و کدک تصویری

پخش فرمت های صوتی و تصویری همراه با Codec های لازم

K-Lite Codec Pack Update - نرم افزار پلیر و کدک تصویری

K-Lite Codec Pack Update نرم افزار پلیر و کدک تصویری جهت پخش فرمت های صوتی و تصویری همراه با Codec های لازم می باشد. این برنامه مجموعه ای از فیلترهای DirectShow ، کدک های VFW / ACM و ابزار های کاربردی است. برای رمزگذاری و رمزگشایی قالب های صوتی و تصویری ، فیلترهای کدک و DirectShow لازم هستند. K-Lite Codec Pack به عنوان یک راه حل کاربر پسند برای پخش تمام فایل های صوتی و تصویری شما طراحی شده است. با دانلود K-Lite Codec Pack باید بتوانید تمام فرمت های محبوب صوتی و تصویری و حتی چندین فرمت کمتر رایج را اجرا کنید.

برخی از بسته های کدک چندان با رایانه ها همگام نیستند ، و تمایل دارند سرعت ویندوز را کند کنند ، پرونده های چندرسانه ای را خراب کنند و کل روند تماشای فیلم را دچار مشکل کنند. به همین دلیل است که باید یک نرم افزار کارآمد انتخاب شود ، کاری که دقیقاً K-Lite Codec Pack قرار است بدون ویژگی های اضافی و غیر ضروری انجام دهد. به بیان ساده تر ، به راحتی بر روی سیستم اجرا می شود ، این دقیقاً کاری است که در K-Lite Codec Pack Full انجام شده است. این یکی از کارآمدترین بسته های کدک است که نه تنها به عنوان یک بسته بسیار سبک تحویل داده می شود بلکه با منابع رایانه نیز بسیار دوستانه کار می کند.

 

قابلیت های نرم افزار K-Lite Codec Pack :

– به راحتی روی سیستم مستقر می شود

– نصب نرم افزار پلیر و کدک تصویری بسیار آسان است

– امکان مشاهده اطلاعات دقیق درباره آنچه نصب شده است

– اجرای فایل های چندرسانه ای ذخیره شده بدون هیچ گونه افت کیفیت

– پخش فرمت های صوتی و تصویری همراه با Codec های لازم

– پس از دانلود K-Lite Codec Pack تنظیمات را با یک ابزار اختصاصی تنظیم کنید

– با رایانه های کندتر کاملاً همراه است

– و موارد دیگر …

نرم افزار را دانلود کرده و نصب کنید.

  • OS: Win XP, Win XP 64 bit, Win Vista, Win Vista 64 bit, Win 7, Win 7 64 bit, Win 8, Win 8 64 bit, Win 2003, Win 10, Win 10 64 bit